fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: вршител

Пентагон ја прекина соработката со тимот на Бајден по наредба на...

0
Американскиот вршител на должност министерот за одбрана Крис Милер му нареди на Пентагон да ја прекине соработката со тимот на новоизбраниот претседател...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави