fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: вроди

Лукаревска: Драстично намалена бројката на компании кои зеле помош, а не...

0
Јавното објавување на компаниите вроди со плод, затоа што имаме драстично намалување на бројот на компании што...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави