таг: вредна

ЕУ додели една милијарда евра на Либан за да го запре...

0
Помош од ЕУ вредна една милијарда евра за запирање на протокот на мигранти денеска во Либан ќе ја објават претседателката на ЕК Урсула...

Саудиска Арабија, огромна понуда за купување на Формула 1

0
Станува збор за понуда вредна милијарди евра која стигнала до сопствениците на Формула 1, “Либерти Медиа”. Претседателот...

ВИДЕО | Погледнете како супер – јахта од 75 милиони евра...

0
Супер јахтата „Go“, вредна 75 милиони евра, е снимена како удира во марината во Св. Мартин на Карибите. Инцидентот се случил во...

ФОТО | Новогодишна магија во домот на Драгана Мирковиќ: Блескава елка...

0
Пејачката Драгана Мирковиќ беше вредна и овие претпразнични денови, па сама ја украси новогодишната елка во нејзиниот дом. По завршувањето на работата,...