fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: враќаат

Бремените жени не се враќаат на работа до завршување на пандемијата,...

0
Бремените жени не се враќаат со физичко присуство на работа и по 31 декември. Тие се ослободуваат од работа и работни обврски...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави