fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: врати

ВИДЕО: Зидан сигурно се чуди, Јовиќ двоен стрелец за Ајнтрахт!

0
Само што се врати во поранешниот клуб Ајнтрахт Франкфурт, веднаш блеска српскиот интернационалец Лука Јовиќ. Потсетување дека во бундеслигашката екипа...

Старџен: Шкотска наскоро ќе се вратат во ЕУ

0
Шкотска наскоро ќе се врати во составот на Европската унија, изјави премиерката на Шкотска, Никола Старџен, во момент кога Велика Британија конечно...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави