fbpx

таг: вработена

Сè за посети: „Фејсбук“ намерно дозволува ширење на омраза

0
Поранешната вработена во „Фејсбук“, Френсис Хауген изјави пред британските пратеници дека објавувањето содржини кои поттикнуваат омраза е „најдобар начин да се развие“ социјалната...

Валентина Стојановска, блогерка за храна: Затворете ме во кујна и јас...

0
Таа е вработена и мајка на четири деца, но сосема успешно се снаоѓа во кујната, а своите слатки и солени деликатеси ги...

Виц на денот: Години

0
Колку години има вработена во топ шоп?– Само 29,99 години.