fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Војновиќ

Кадиевска-Војновиќ: Годинава ќе имаме пад на економијата од над 5%

0
Маја Кадиевска – Војновиќ, поранешен Гувернер на Народна банка и актуелен професор на „Американ Колеџ“, зборуваше во економскиот магазин „21МИНУТА“ на ТВ21 кој...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави