fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: војници

Вкупната бројка за последните три години се зголемува на 830: Нови...

0
Нови 200 професионални војници од денеска се приклучуваат во редовите на Армијата на Република Северна Македонија. Новите војници денеска, на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави