таг: вознемирувачка

Вознемирувачко видео: Потресна репортажа од ковид-центарот во Сплит

0
Хрватскат радио-телевизија објави вознемирувачка репортажа од одделот за ковид-19 во една од сплитските болници. Не сум загрижен што ќе се...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Обjaвeни содржини oд мoнcтpyoзнитe злocтopcтвa нa Беливук и неговата...

0
Фотографии со вознемирувачка содржина со монструозни злосторства беа прикажани по седницата на Советот за национална безбедност на Србија, пренесоа српските медиуми. Се...