таг: вознемирен

Принцот Вилијам сѐ уште бил „многу вознемирен“ од изјавите на неговиот...

0
Принцот Вилијам бил многу вознемирен од интервјуто што Меган Маркл и принцот Хари со Опра Винфри, пренесува „The Sun“. Имено,...