fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: вознемирено

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој...

0
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се...

Дневен хороскоп за 27 декември: Научете се да уживате

0
ОвенИзгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите...

Дневен хороскоп за 26 декември: Бидете малку поодговорни, а не површни

0
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави