fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: вознемирена

Српски психолог открива зошто Милена Радуловиќ се смее на фотографијата со...

0
Изминативе денови цела Србија е вознемирена поради скандалот со наводното сериско силување во училиштето за глума „Ствар срца“. Професорот по...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави