таг: возбудливо

ДЕТАЛНА АСТРО ПРОГНОЗА ЗА ЈУЛИ: Летото носи невидени промени на еден...

0
Ова лето ќе биде возбудливо и малку турбулентно, велат ѕвездите. Еве што го чека секој лик поединечно во јули: ОВЕН ...

АСТРО ПРОГНОЗА ЗА ЈУЛИ: Летото носи невидени промени на еден знак!

0
Ова лето ќе биде возбудливо и малку турбулентно, велат ѕвездите. Еве што го чека секој лик поединечно во јули: Advertisements ...

Шок за Сити, Ливерпул изненаден,Челси сигурен

0
Возбудливо на „Енфилд“ каде Ливерпул испушти убава предност и на крај освои само бод против Брајтон и одигра (2-2). Хендерсон со прекрасна...

Бурна ноќ во Монте Карло: Леклер ја дознава својата судбина, жалби...

0
Ќе биде многу возбудливо на ГП на Монте Карло, барем погодувајќи го бурниот вовед. Сè започна...

Ливерпул близу до реализација на уште еден трансфер

0
Ливерпул очигледно ќе има возбудливо лето на трансфер пазарот. Откако се договорија за трансфер на...

ВИДЕО: Прекрасен лоб од 20 метри во Шпанија, но во сопствената...

0
Едно возбудливо прво полувреме одиграа екипите на Севиља и Реал Сосиедад во рамките од 18 коло во шпанската „Ла Лига“ исполнето...