fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Военоморските

По официјални канали партнери, на терен ривали: Морнарицата на САД зазема...

0
Пентагон предупреди дека Военоморските сили на САД ќе дејствуваат поагресивно во услови на експанзија, агресија и кршење на меѓународното право, особено против...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави