таг: водителка

Дилета ги „запали“ фановите: Дали ќе се приклучи на клубот кој...

0
Италијанската водителка Дилета Леота и турскиот актер Кан Јаман очигледно имаат сериозни планови за во иднина. По неколку месеци врска, кога...

Дилета во „војна“ со своето момче на трибините на Олимпико (ВИДЕО)

0
Популарната италијанска водителка Дилета Леота се најде на трибините вечерва на отворањето на Европското првенство. Италија и Турција се на терен, што...

Љубоморна сум! Тој е мој и Божји: Јована Јоксимовиќ за бракот...

0
Српската водителка Јована Јоксимовиќ со години е во хармоничен брак со кантавторот Жељко Јоксимовиќ, а сега проговорила за нивниот однос, за љубомората...

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во...

0
Познатата српска водителка Сузана Манчиќ е мајка на две возрасни ќерки, Теодора (28) и Наталија (26), но малку е познато дека пред...

Опра Винфри првпат за интервјуто со Меган и Хари: Кога го...

0
Славната водителка Опра Винфри  (67) првпат јавно проговори за интервјуто кое го направи со принцот Хари и Меган Маркл, за кое и...

Миа Костова по случајот со Даниел Кајмакоски: Зафркавајте се вие и...

0
Позната македонска водителка, а денес актуелна инфлуенсерка, Миа Костова, секогаш зборува отворено пред своите следбеници на бројни теми, споделувајќи го своето...

Интервју со Мелита: Гледајте си го сопственото огледало, а не во...

0
Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ веќе, за жал, не ја гледаме на телевизиските екрани, но затоа може да ја „сретнеме“ на социјалните мрежи. Особено...

ФОТО: По труењето Николина Пишек повторно во болница

0
Хрватската водителка Николина Пишек-Ристовиќ пред еден месец сподели дека со петгодишната ќерка Уна Софија преживеале страшно искуство со труење со јаглерод моноксид....

ВИДЕО | Лила Филиповска откри детали од приватниот живот: Луѓето очекуваат...

0
Нашата популарна водителка Лила Филиповска која ги забавува гледачите пред малите екрани повеќе од дваесет години, стана една од најпознатите телевизиски лица....

ФОТО | Миа Костова брутално искрена: Ролката ми е од Зара,...

0
Македонската водителка и инфлуенсерка Миа Костова отсекогаш важела за личност која нема проблем да сподели приватни и интимни детали од сопствениот живот....