fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: водени

Демонстарции по државниот удар во Мјанмар, полицијата со водени топови ги...

0
Полицијата употреби водени топови против демонстрантите во Мјанмар Повеќе лица се повредени откако полицијата употреби водени топови за да ги растера демонстранти...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави