fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: воведувањето

Триесет бремени жени побарале совети и помош од „Гласен Текстилец”-Штип

0
Од почетокот на воведувањето на вонредна состојба до денеска во здружението „Гласен Текстилец”-Штип се обратиле над 30 бремени жени работнички кои побарале совет за...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави