fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: внатрешен

Дневен хороскоп за 15 февруари: Клучот е во трпеливоста

0
Овен Вашиот внатрешен глас ќе го одреди однесувањето и во приватниот живот. Ќе ви биде убаво, а душата ќе ви биде исполнета....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави