fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: влезе

Нов трипл-дабл на Дончиќ, Далас во серија

0
Екипата на Далас влезе во серија на победи. Синоќа во возбудлив натпревар ја совлада Атланта со 118:117....

Еве кои лекови и средства помагаат против Ковид-19, а кои не...

0
Пандемијата на корона вирусот влезе во втората година од своето појавување, а во светски рамки, се уште нема универзално прифатена терапија. Има...

Жена влезе во Гинисовата книга благодарение на својот – задник!

0
Танчерка од Англија влезе во Гинисовата книга на рекорди благодарение на својот необичен талент. Андреа М од Лондон е експерт...

Величенствена сцена: Погледнете како блесна главниот храм на руската војска за...

0
Овој Божиќ ќе влезе во историјата на руската војска – оваа година, големиот Христијански празник за првпат беше дочекан во Главниот храм на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави