fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: влегол

Филипче не влегол низ главниот влез на Клиничка болница во Штип...

0
Министерот @VFilipche не влегол низ главниот влез на Клиничка болница во Штип и избегал од соочување со суровата реалност за масакрот кој им...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави