fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: влегоа

Првпат во историјата: Имињата на тројца мажи се запишани во изводот...

0
Тројца мажи влегоа во историјата откако судот им дозволил на сите да бидат наведени во изводот на родените на детето. ...

Првпат во историјата: Имињата на тројца мажи се запишани во изводот...

0
Тројца мажи влегоа во историјата откако судот им дозволил на сите да бидат наведени во изводот на родените на детето. Иан...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави