fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: владина

Во Владата задоволни од реализацијата на инвестициите кои во голем дел...

0
На денешната 37-ма владина седница, пред преминувањето на точките од дневниот ред, министерот за финансии Фатмир Бесими ги информираше членовите...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави