fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Вистинскиот

Ван Нистелрој му се дереше на Роналдо и му зборуваше да...

0
Вистинскиот блесок на Кристијано Роналдо на големата фудбалска сцена беше во дресот на Манчестер јунајтед кој го носеше од 2003 до 2009...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави