fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Вистинска

ВИДЕО: Новинар беше во живо за Звезда и Милан, ама го...

0
Вистинска атракција на социјалните мрежи е видео извештајот на колегата од АлЏазера Балканс. По завршувањето на вечерашниот наптревар меѓу Звезда и Милан...

ФОТО | Алкохолот и ја уништи кариерата и изгледот: Беше една...

0
Иако некогаш важеше за вистинска заводничка, денес нема ниту трага од таа убавина… Легендарната Кетлин Тарнер, која денес има...

ВИДЕО: Дебата во чешкиот парламент прерасна во тепачка, полицијата ќе ги...

0
Вистинска драма се случи денеска во чешкиот парламент кога дебата меѓу пратеници се претворило во тепачка. Откако му беше исклучен микрофонот поради...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави