fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Високо

Куомо: Откриен прв случај на новиот вид на коронавирус во Њујорк

0
Високо заразниот британски вид коронавирус откриен е во градот Саратога Спрингс, што е прв познат случај во сојузната американска држава Њујорк,...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави