fbpx

таг: „виси

Кошаркарската Евролига пред распад?

0
Кошаркарското клубско натпреварување во Европа „виси во воздух“. Вака изгледа текстот напишан од шпанскиот „Мундо Депортиво“, повикувајќи се на свои извори по двата...