fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Винсент

Со следниот тест откријте колку е стар вашиот мозок и како...

0
Доктор Винсент Фортанаск, професор по неврологија на Универзитетот во Јужна Калифорнија, дизајнираше тест што може да укаже на староста на мозокот. Освен...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави