таг: ве

Дневен хороскоп за петок (31.03.2023)

0
реклама Овен Ве привлекува личност со која љубовната врска е невозможна. Го трансформирате вашето...

Како кафето не држи будни?

0
Ве очекуваат важни обврски и треба добро да се наспиете за да бидете одморени. Отидовте да спиете, но само го фрлате и вртите...

Денеска е петок 13, еве пет интересни факти за „најнесреќниот“ ден

0
Веројатно НЕКОЈ веќе ве предупредил дека петок 13-ти е наводно најнесреќниот од сите денови, а суеверните можеби дури и се плашат дека денес...

Дневен хороскоп за сабота (06.08.2022)

0
Овен  Ве очекува период во кој ќе имате нови познанства и кога ќе треба многу да внимавате на исхраната. ...

Седум машки парфеми со кои ќе мирисате неодоливо и „скапо“

0
Со моќ да ве пренесат на странски локации и да ги заведат сетилата на сите оние со кои се соочувате, парфемите се неопходни...

ПРЕЦИЗНИ АСТРОЛОШКИ И НУМЕРОЛОШКИ ПРОГНОЗИ ЗА ВТОРАТА ПОЛОВИНА ОД 2022 ГОДИНА:...

0
Еве што ве очекува во наредниот период! Знаците се формираат врз основа на вашата година на раѓање. Истакнува кои позитивни страни ве...

НАЈТОЧНО ТОЛКУВАЊЕ НА НУМЕРОЛОЗИТЕ ЗА ЈУНИ: Петките очекуваат драматична животна промена,...

0
Откријте што ве очекува овој месец Нумерологот Анастасија Хафизова сподели како да го пресметате вашиот личен број за месецот и да...

Прецизни астролошки и нумеролошки предвидувања за втората половина од 2022 година:...

0
Еве што ве очекува во наредниот период! Знаците се формираат врз основа на вашата година на раѓање. Истакнува кои позитивни страни...

Државна лотарија го додели петтиот стан на семејство Фезуљи од Тетово

0
Државна лотарија со радост ве запознава со Зулкадер Фезуљи, добитник на последната премија ‒ стан, од инстант лозот Доме сладок доме. Зулкадер...

Малку чуден, но многу успешен начин да ја победите главоболката

0
Ве боли главата, уморни сте, расеани? Излупете една банана, исечете ја на тенки парчиња, ставете ја на парче интегрален леб и полека...