таг: Вергара

Софија Вергара воодушеви во улогата на нарко бос

0
реклама Софија Вергара ја воодушеви публиката во новата серија на Нетфликс. Во него таа ја...

„Тоа куче и онака ме мрази“: Софија Вергара реши да ја...

0
реклама Актерката Софија Вергара (51) неодамна откри дека се разведува од нејзиниот колега Џо...

Софија Вергара се обиде да скрши орев со задникот: Видеото стана...

0
Видеото во кое Софија Вергара се обидува да скрши орев со задникот стана вирален хит на социјалните мрежи. За време...

ФОТО | Софија Вергара: Како изгледа да се биде самохрана мајка...

0
Актерката Софија Вергара создаде успешна актерска кариера и покрај тоа што стана мајка на 19 години. Сепак, таа се уште се сеќава...

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи...

0
Софија Вергара победи во судската битка со поранешното момче Ник Лоеб… Пресудата пристигна по повеќегодишното судење, а спорот...