таг: ВАРАДАРАЈАН

DAILY BEAST во 2017 година: Џулијан Асанж е измамник

0
ТУНКУ ВАРАДАРАЈАН / DAILY BEAST Ако Холивуд некогаш сними филм за некој нихилистички хакерски фраер, субвертер на меѓународниот јавен...