fbpx

таг: „Валентино“

Италијанската модна куќа „Валентино“ веќе нема да користи крзно во своите...

0
Италијанската модна куќа „Валентино“ најави дека од следната година нема да користи природно крзно. Овој потег е дел од одлуката...