таг: Валентина

Непокретната руска милионерка прооде откако се лечеше во оваа српска бања

0
Руската милионерка Валентина Михајловна Несватова (86) која поради повеќекратни скршеници на ногата заврши во инвалидска количка, прошета по само неколку третмани со лековита...