таг: Брос

ВИДЕО: Првиот трејлер за холивудскиот спектакл „Годзила против Конг“

0
Филмската компанија Ворнер Брос го објави првиот трејлер за продолжението на двата светски популарни научнофантастични филмски серијали за легендарните џиновски чудовишта Годзила...