таг: Бојл

ФОТО | Си го уништи лицето со пластичните операции: Беше во...

0
Популарната актерка Лара Флин Бојл утре ќе го прослави својот 51 роденден. За жал, оваа убава актерка не успеа да им одолее...

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени...

0
Сузан Бојл се појави во 2009 година во британското шоу „Британија има талент“ и оттогаш нејзиниот живот во целост се смени. ...