таг: боксови

КОЛКУ Е БЕЗБЕДНО ДА СЕ ЛЕТУВА ВО АЛБАНИЈА: Покрај масакрот во...

0
Физичка пресметка со клоци и боксови изби помеѓу две групи во албанскиот туристички град Саранда. Се уште не е позната причината за...