таг: боксерка

Боксерка до смрт ја претепала својата ќерка

0
Поранешната боксерка Савана Брокхил (28) е осудена на 25 – години затвор, бидејќи минатата година до смрт ја претепала својата ќерка. Нејзината партнерка...