таг: Боатенг

Cудот во Минхен: Боатенг треба да плати 1,2 милиони евра

0
Cудот во Минхен го осуди германскиот фудбалер Џером Боатенг на парична казна од 1,2 милиони евра поради...

Вистинска свадба во виртуелниот свет – погледнете ги првите луѓе кои...

0
Кога фудбалерот Кевин-Принс Боатенг и неговата девојка, моделот Валентина Фрадеграда, го ангажираа италијанскиот свадбен агент и ТВ водител Енцо Мичо, тие имаа една...