таг: блогерка

Шпанска 50+ инфлуенсерка инспирира на социјалните мрежи со генијални модни комбинации

0
Кармен Гимено, сивокосата шпанска блогерка која секој ден има сè повеќе обожаватели на социјалните мрежи поради нејзините фантастични модни решенија, е омилениот...

Таа е најмоќната инфлуенсерка во светот и носи чанта од 432.000...

0
Италијанката Кјара Ферањи (33) е највлијателната блогерка во светот. Оваа убавица која е исто така и модна дизајнерка и ТВ лице, фотографирана...