таг: Билет

Колку чини најскапата карта во германската авиокомпанија Луфтханза?

0
Билет во двонасочна насока, во прва класа од Сан Франциско до Франкфурт во мигов е најскапиот продаден од германската „Луфтханза“ – за неверојатни...