fbpx

таг: „Билборд“

ВИДЕО: Сите зборуваат за настапот Пинк и нејзината ќерка на музичките...

0
Музичките награди „Билборд“ се одржаа вчеравечер во театарот „Microsoft “ во Лос Анџелес. Пејачот „The Weeknd“ освои дури десет награди од вкупно...