таг: Бизарен

Илон Маск го предизвика Путин на борба еден на еден

0
Во бизарен пресврт на настаните, американскиот технолошки милијардер Илон Маск се чини дека го предизвикува рускиот претседател Владимир Путин на борба, сугерирајќи дека...

Бизарен момент: Де Хеа прими гол од Арсенал додека лежеше повреден...

0
Бизарен момент се случи на дербито меѓу Манчестер Јунајтед и Арсенал, кој заврши со гол за предност на гостинскиот тим од Лондон (0-1)....

Непотизам во Романија, синот на тренерот игра по 20 минути на...

0
Бизарен и комичен случај е забележан во Романија каде сопственикот на Ботошани е лут на тренерот бидејќи го користи својот син давајќи му...