таг: Бејби

Бејби Лазања е оштетен во финалето, велат евровизиските фанови

0
Бејби Лазања синоќа се најде на второто место на Изборот за песна на Евровизија. Победата им припадна на Швајцарците. Бебе Лазања го...

ФОТО: Весна Бејби со емотивна порака го честиташе роденденот на нејзиниот...

0
Познатата актерка Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи го честиташе роденденот на нејзиниот татко Кире. Петрушевска објави нивна заедничка фотографија, а во...