таг: Бетонска

ГАЛЕРИЈА: Црвена бетонска вагина што никна на рид во Бразил предизвика...

0
Бетонска вагина од 33 метри предизвика бурни реакции кај поддржувачите на Болсонаро во Бразил, при што приврзаниците на крајниот десничарски претседател на земјата...