таг: БЕСА

Организациската директорка на Клиниката за токсикологија која не комуницира на македонски...

0
Беса Илјази, организациската директорка на Клиниката за токсикологија, која не комуницира на македонски јазик, издаде наредба со која на вработените на клиниката им...

БЕСА со критики до ДУИ и Ковачевски за случајот со знамето...

0
Движењето Беса ја оценува како скандалозна изјавата на премиерот Ковачевски за Меморијалниот комплекс...

Билал Касами на плоштадот Тетово: Јас славам како балист, а не...

0
Лидерот на Движењето БЕСА, Билал Касами, му го честиташе тимот на Шкендија откако го обезбеди првото место. Касами ја прослави шампионската титула како...