таг: Бензините ЕУРОСУПЕР

Од полноќ поскапуваат горивата

0
Бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98 ќе поскапат за денар по литар, а за половина денар ЕУРОДИЗЕЛ (Д-Е V) и Екстра лесното масло за...