таг: Белграѓанец

ВИДЕО: Белграѓанец со Тојота ја пробил оградата на српскиот парламент

0
Белграѓанец со криминално досие, денес околу 14.30 со својот автомобил Тојота РАВ4 ја проби заштитната ограда пред Националното собрание. Откако излегол од автомобилот...