таг: Бастијан

ФОТО: Ана и Бастијан со празнична погача го честитаат Божиќ

0
Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер испратија божиќна честитка и со фотографија покажаа како го слават Божиќ во нивниот дом....