таг: Аца

Аца Лукас приведен во полиција: Ме приведоа зашто имав 0,95 промили...

0
Српскиот пејач Аца Лукас минатата ноќ бил приведен во полициска станица откако го запрела рутинска контрола, а по проверката алкотестот покажал дека...