таг: Афлик

Бен Афлек се сеќава на врската со Лопез: Луѓето беа толку...

0
Актерот Бен Афлик прозборе за периодот кога луѓето имале само негативни коментари за неговата тогашна девојка Џенифер Лопез. Афлик беше гостин...