таг: астролог

Два хороскопски знаци кои ги чека голема среќа оваа есен

0
реклама Познатиот руски астролог Павел Глоба неодамна откри дека два знака од средината на...

Утре почнува коридор на помрачување: Кои хороскопски знаци ќе бидат најмногу...

0
Рускиот астролог Јулија Лифанова откри зошто првиот коридор за помрачување во 2023 година ќе биде ужасно тежок за сите хороскопски знаци. Заборавете на...

Познат астролог тврди: 2022 година ќе биде полна со предизвици за...

0
Познатиот руски астролог Павел Глоба ги објави своите предвидувања за годината што доаѓа и што ги очекува хороскопските знаци во 2022 година. ...

Британски астролог тврди: На 21 декември почнува новата ера која ќе...

0
Водечкиот британски астролог Јасмин Боланд тврди дека денеска, на 21 декември, почнува нова ера која ќе трае следните 200 години. Според него,...